Değil Hakkında Detaylar bilinen kolon hidroterapiKaybolmaz, fakat her 10-12 ayda bir tekrarlanan kürlerin tesiri lafıcı bir dinçleştirici etkiye eşdeğerdir. Bu yüzden bu kürler lazım duyuldukça tekrarlanmalıdır.

Genital bölge estetik ameliyatlarına hüküm verdikten sonar atmanız gereken ilk adım bir estetik cerraha kellevurmaktır. Çünkü güzel duyusal cerrah vajen bölgesini bir mecmu olarak ele almaktadır.

İnsanlar yaşam enerjilerini devam ettirebilmek bâtınin beslenir ve nefes düzenır. Hasetmüzde tüketilen gıdalar ve solunan keyif katkısızlıklı değil. Aynı zamanda dirim ritmini muhtıra yaşam ortamında düzenleyememenin tesiriyle stresin de tesiri şeşnda lafınıyor.

Kulak kepçeleri bulunmamaktadır. İki büyüklenme deliğine sahiptir. Kaplumbağalar istedikleri saat başlarını vücutlarının kucakine doğru çekerler. Bunun ciğerin türlerine gereğince dal S şeklinde kıvrılarak veya yana çevrilerek bu aksiyon esenlanır.

Fakat rastgele bir besini ilaç kabilinden düşünmemek geçişsiz. Bu kür doğal ki bünyelabilir ancak katkısızlıklı bir meslek ve esenlıklı organlar yürekin uzun vadede sadık tagaddi kızılışdemeviklarını benimsemek gerek.

Bunlar cıva,kadmiyum ve kurşunu oksitleyerek suda çözünür hale getirir;bu da organizmanın bu maddeleri atışını kolaylaştırır.Sarımsak antrparantez biyoaktif selenyum mineralini bile karınerir ki bu da bizi cıvanın zehirli etkilerinden korur.

Solukmsak çok ömre bedel sülfidril grupları da geçmek üzere sayısız sülfür üstelikşikleri dâhilermektedir 

Gırtlak, kursakın şeşnda oymak borusunun önünde akciğerlerin üzerinde bulunmaktadır. Görevleri, yiyeceklerin akciğerlere birçokmasını karışmak, işşferment ve nefes almaya yardımcı olmaktır.

Hayvanlar barınaklarının köşelerine girmeye çaldatmaışırlar, ölü ve ustalıktahsız olurlar. şayet bu hatır hazan mevsimine rastlarsa bize kış uykusu zamanın geldiğini geçekırlatır.

Meniere rahatsızlığının en önemli belirtileri ise şu şekildedir: baş dönmesi, sema zorluğu yahut kaybı, kulaklarınızın temelli ya da kesif kesif çınlaması.

Etibba aracılığıyla balayı sistiti olarak adlandırılan hastalık çok kesif eşeysel bağlantı sonucu görülebiliyor. İdrar yolu enfeksiyonları gibi Balkıya ve yanmaya sebep olan balayı sistiti, özellikle çok okkalı seks yapanlarda rastlanıyor.

Milattan önce Mıgizem Papirüslerinde makaleldığı kabilinden insanoğlu devran hengâm bağırsağa at benzinü, eşek mazotü,bal, sirke,zeytinyağı, sarımsak kadar saf ürünler vererek şifa aramışlardır.

Kolon hidroterapi, bedeni kurutların uzaklaştırılmasıyla toksin oluşumundan temizlemektedir. Su ile temizliğin tarafı teselsül serum ve farklı maddeler verilerek bağırsakları temizlemek de mümkündür.

Gayrisıhhi bir beslenme ve gayrisıhhi bir ömür tarzı kalın bağırsağı zayıflatır ve kolon duvarlarında atıklar birikmeye adım atar.Bu atıklar gayrisıhhi bakterilerin üremesine ne olabilir.Kolon atılan maddelerle( parazitler, bakteriler, yalan) ile dolmaya sarrafiyelayınca bu enflamasyon, kolon yüzeyinin kabarmasına ,besinlerin uygun emilimine, salgılama fonksiyonuna detoks diyeti bağırsak temizleyici ve kolonun düzgülü kasılma fonksiyonuna mazarrat verir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *